PRIA

Muhu Liha projekt

Täname meie partnereid

Projektid PRIA

Toidukvaliteedikava projekt. Muhu Liha on saanud toetust läbi PRIA meetme 3.2 “Toidukvaliteedikava raames tooedetud tootest teavitamise ja toote müügi edendamise toetus” summas 180 999,45 eurot. Projekt algas juunis 2022 ja kestab kuni juuni 2024.

Projekti eesmärgiks on toidukvaliteedikava “Biosfääri programmiala rohumaaveis ja – lammas” raames toodetud toodete tutvustamine ja müügi edendamine. Selleks viime läbi erinevaid turundustegevusi läbi sotsiaalmeedia, osaleme messidel ning korraldame ise festivali.

 Muhu Liha tapamaja ehitamise projekt Muhu Liha on saanud toetust läbi PRIA meetme „Mikro- ja väikeettevõtjate põllumajandustoodete töötlemise ning turustamise investeeringutoetus“ Muhu saarele lamba- ja veisetapamaja ehitamiseks summas 261 845,60 eurot. Projekt kestis kuni 2023 aasta aprillini. Projekti raames ehitas Muhu Liha lamba- ja veisetapamaja, mis võimaldab kogu tootmisprotsessi läbi viia Muhu saarel ja loomi ei ole vaja tapateenuseks vedada Saaremaale või Hiiumaale. 

“Lühikeste tarneahelate” projekt II -2021 aasta juulis alustas Muhu Liha PRIA toetatava uue “Lühikeste tarneahelate” projekti elluviimist. Projekt kestab kuni 2024 juulini ja eesmärgiks on meie toodete kättesaasaadavust laiendada üle Eesti. Selleks viime kolme aasta jooksul läbi erinevaid toodete turustamise, disaini ja logistikaküsimuste lahendamisega seotud tegevusi.

 “Lühikeste tarneahelate” projekt I -2019-2021 aastal viis Muhu Liha ellu PRIA toetatava “Lühikeste tarneahelate” projekti.

Projekti kestus on 3 aastat ja eesmärgiks oli meie imemaitsvaid lamba – ja veiseliha tooteid Teieni tuua. Selleks viisime kolme aasta jooksul läbi erinevaid toodete turustamise, disaini ja logistikaküsimuste lahendamisega seotud tegevusi. Tänu projektile on meie tooted saadaval lisaks Muhu saarele ka Tallinnas ja Tartus ning läbi meie e-poe.

Aitäh Maaelu arengukavale ja PRIAle toetuse eest!

Pood
Otsing